Meble łazienkowe na wymiar
Warszawa

Nasza oferta to m.in. spersonalizowane i wykonane według indywidualnych preferencji klienta meble do łazienki na wymiar. Szafki oraz inne elementy wyposażenia wnętrz przydatne w tym właśnie pomieszczeniu tworzymy na podstawie wizualizacji projektu, którą przedstawiamy inwestorowi przed rozpoczęciem procesu produkcji poszczególnych wyrobów na zamówienie. Do ich przygotowania wykorzystujemy natomiast najwyższej jakości materiały. Zainteresowanych z Warszawy i okolic serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez Ghost Group!

Meble łazienkowe na zamówienie w Warszawie

Zajmujemy się tworzeniem mebli łazienkowych na wymiar. Wykonujemy je tak, by były dopasowane rozmiarem do wolnego miejsca w danym wnętrzu. Każdą szafkę oraz inny element wyposażenia łazienki projektujemy z myślą o indywidualnych preferencjachklienta. W razie potrzeby jesteśmy też w stanie zrealizować stosowne modyfikacje jeszcze przed produkcją.
Kompleksowe usługi, które świadczymy, to przygotowanie takich mebli jak szafki łazienkowe na wymiar, ale też montaż elementów wyposażenia wnętrz na zamówienie. To duże udogodnienie dla inwestora oraz gwarancja poprawnego dopasowania opisywanych artykułów m.in. do armatury sanitarnej. Każdy projekt realizujemy terminowo, dbając zarazem o uwzględnienie wszystkich jego szczegółów przy realizacji zlecenia. Inwestorów z Warszawy i okolic zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Szafki łazienkowe na wymiar

W przypadku elementów wyposażenia wnętrz do takich pomieszczeń jak łazienka istotne jest wykorzystanie odpowiednich materiałów, z których zostaną wyprodukowane meble na wymiar. Poszczególne części szafek, w tym m.in. ich fronty, powinny być odporne na eksploatację przy sporej wilgotności panującej najczęściej na dość niewielkiej przestrzeni. Tworzone przez nas na zamówienie meble łazienkowe są wytrzymałe i uwzględniają wymogi techniczne niezbędne dla danej armatury i danego pomieszczenia.

Istotną kwestią jest ponadto tworzenie zabudów łazienkowych. Szafki pozwalają na ukrycie sprzętów takich jak pralki i suszarki, które najczęściej stanowią wyposażenie łazienek w domach oraz mieszkaniach. Jesteśmy w stanie zrealizować również i takie zamówienia, tworząc wyroby na wymiar. Oferujemy ponadto ich montaż na terenie Warszawy i okolic – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usługowej!

Jako producent dbamy o to, by meble łazienkowe na zamówienie były przede wszystkim funkcjonalne i dopasowane do konkretnego pomieszczenia. Przygotowujemy nieszablonowe projekty, w których uwzględniamy dodatkowe wyposażenie w postaci oświetlenia szafek, a także nietuzinkowych frontów czy uchwytów.

Pomiar

Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy dokładnych pomiarów w miejscu, w którym mają znaleźć się wykonane przez nas meble łazienkowe na zamówienie. Pozwala to na idealne dopasowanie konstrukcji, nawet do niewielkiej powierzchni użytkowej lub nietypowego rozkładu pomieszczenia.

Montaż

Oprócz produkcji zajmujemy się też kompleksowym montażem takich elementów wyposażenia wnętrz jak wspomniane szafki łazienkowe na wymiar. Podczas prac w tym zakresie dbamy o to, by pozostawić w stanie nienaruszonym zainstalowaną wcześniej armaturę.

Materiały

Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie warunki panują w łazienkach. Ze względu na podwyższoną wilgotność nasze meble łazienkowe na wymiar przygotowujemy wyłącznie z najlepszych, przeznaczonych do tego materiałów, które wykańczamy zgodnie z zamówieniem.

Meble do łazienki

Opisywane rozwiązanie sprawdza się zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i tych o niewielkim metrażu. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć projekt przedstawiający funkcjonalne meble, takie jak szafka łazienkowa, rozmieszczone w odpowiednich miejscach i mające właściwe wymiary. Dzięki temu wyposażenie wykonane na zamówienie zapewni pożądaną funkcjonalność, ale również spójność z przyjętą we wnętrzu aranżacją.

Usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów z Warszawy i okolic. Proponujemy im zarówno samo przygotowanie mebli do łazienki, jak i ich późniejszy montaż. Realizujemy też zlecenia polegające na stworzeniu szafek i innych elementów łazienek użytkowanych w obiektach instytucji publicznych bądź biurowcach. Zainteresowanych zachęcamy do składania zamówień!

meble łazienkowe na wymiar
Skontaktuj się z nami!

Ghost Group

ul. Dzięcioła 5a
04-988 Warszawa
tel. +48 886 068 596
Email. mebleghost@gmail.com