Projektowanie mebli
Warszawa

Idealnie wyposażone wnętrze to takie, które zostało skrojone na miarę, a więc wykonane zgodnie z oczekiwaniami zlecającego. We współczesnych aranżacjach szuka się czegoś więcej niż tylko funkcjonalności. Doskonały wygląd pomieszczenia koresponduje z osobowością właściciela, zapewnia mu komfort i daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu, zamiast wyboru gotowych koncepcji, mieszkańcy Warszawy i okolic decydują się na projektowanie mebli i zgłaszają po pomoc do naszej firmy. Proponowane usługi mają mnóstwo zalet, a do tego są atrakcyjne cenowo, co potwierdzają dotychczasowi klienci. Dlaczego warto dołączyć do ich grona?

Projektowanie nowoczesnych mebli na zamówienie

Urządzanie nowego mieszkania czy domu sprawia wiele radości, ale wiąże się też z poczuciem odpowiedzialności. Każdy pragnie stworzyć sobie przestrzeń, do której będzie wracać z przyjemnością – aby osiągnąć taki efekt, warto zdecydować się na projektowanie mebli. Jedni ograniczają się do zrobienia planu salonu, innym zależy na indywidualnym charakterze łazienki czy kuchni.

Kolejne osoby podchodzą do sprawy kompleksowo i marzą o oryginalnym wyposażeniu we wszystkich wnętrzach. Bez względu na potrzeby warto zgłosić się do Ghost Group, bo działamy profesjonalnie na każdym etapie projektowania. W efekcie tworzymy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble na wymiar, które idealnie wpisują się w gusta zlecających, odpowiadają na ściśle określone wymogi techniczne oraz zadowalają swoją funkcjonalnością.

Projektowanie mebli na wymiar

Doświadczenie i znajomość trendów architektonicznych pozwalają nam na realizację rozmaitych koncepcji. Decydując się na świadczone usługi, można liczyć na wsparcie w każdym zakresie. Zajmujemy się projektowaniem mebli kuchennych, łazienkowych, sypialnianych czy do salonu. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie, proponując także wykonanie wszystkich elementów wyposażenia i ich montaż.

Jak widać na załączonych fotografiach, pracujemy z wieloma materiałami i tworzymy przeróżne koncepcje. Pomysły, które przekuwamy w rzeczywistość, zawsze są dopasowane do wymogów klientów. Zwracamy uwagę na indywidualne preferencje, uwzględniamy metraż i ustawność wnętrz, proponujemy najbardziej funkcjonalne rozwiązania i doradzamy tak, aby w każdym przypadku maksymalnie wykorzystać potencjał danej przestrzeni.

Wygoda w użytkowaniu na co dzień? Niepowtarzalny styl? A może optymalna pojemność? Co jest najważniejsze? Zlecając projektowanie mebli naszej firmie z Warszawy, można liczyć na harmonijne połączenie wszystkich kluczowych aspektów.

Pomiar

Swoje działania rozpoczynamy od przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów. Dzięki temu gotowe meble kuchenne czy łazienkowe, których projektowaniem wykonaniem i montażem się zajmujemy, są solidne, stabilne, wygodne w użytkowaniu i dobrze wpisują się w wymogi danych wnętrz.

Montaż

O funkcjonalności wyposażenia decyduje zarówno jego wstępna koncepcja, jak i montaż. Dbałość o detale i bezpieczeństwo oraz zastosowanie wysokojakościowych komponentów sprawiają, że efekty zawsze robią wrażenie.

Materiały

Jako doświadczona firma współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów. W rezultacie zapewniamy klientom dostęp do szerokiej bazy produktów. Proponujemy różnorodne surowce wykończeniowe, które łączy tylko jedno – najwyższa jakość.

Meble projektowane na zamówienie – dlaczego warto?

Przede wszystkim z uwagi na możliwość wykańczania przestrzeni w zgodzie z własnymi preferencjami. Wykonywane przez nas na zlecenie klientów z Warszawy projektowanie mebli polecamy osobom, firmom i instytucjom, które chcą tworzyć w pełni praktyczne i atrakcyjne wizualnie aranżacje. Takie wyposażenie wprowadza do wnętrz oryginalność i dodaje im charakteru, a przy tym jest wyjątkowo wdzięczne w użytkowaniu. Nasze rozwiązania gwarantują komfort i możliwość działania na własnych zasadach.

projektowanie mebli warszawa
Skontaktuj się z nami!

Ghost Group

ul. Dzięcioła 5a

04-988 Warszawa

tel. +48 886 068 596

Email. mebleghost@gmail.com