Kuchnie na wymiar
Warszawa

Jedną z możliwości aranżacyjnych w zakresie kluczowego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu jest wykonanie kuchni na wymiar. Przygotowujemy tego typu meble według specyfikacji podanej przez klienta, biorąc pod uwagę zarówno jego preferencje dotyczące wymiarów poszczególnych szafek czy blatu, jak i ich wyglądu. Jesteśmy w stanie w atrakcyjnych cenach stworzyć wyroby wysokiej jakości, które nawet przy intensywnej eksploatacji zachowają swój stan przez wiele lat użytkowania, a także pozostaną funkcjonalne. Zainteresowanych z Warszawy i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w tym zakresie!

Meble kuchenne na wymiar w Warszawie

Do głównych zalet wspomnianego rozwiązania zalicza się dostosowanie każdego elementu wyposażenia wnętrz do upodobań właściciela nieruchomości. Jako producent mebli kuchennych na wymiar oferujemy kompleksową realizację każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Nasz asortyment to kuchnie dopasowane, które sprzedajemy w przystępnych cenach. Proces ich wykonania jest wieloetapowy – na początku gromadzimy kluczowe informacje od klienta, by następnie przedstawić mu wizualizację projektu w wersji cyfrowej.
Przygotowana prezentacja pozwala na zapoznanie się z gotowym, wyposażonym w meble kuchenne na wymiar pomieszczeniem. Zamawiający może w tym momencie zaproponować poprawki, które następnie nanosimy na utworzoną koncepcję wstępną. Nowoczesne kuchnie dzięki temu w pełni odpowiadają potrzebom przyszłych użytkowników takiego wyposażenia wnętrz. Modyfikacje w tym przypadku mogą obejmować zarówno rozmiary poszczególnych elementów, jak i charakterystykę ich wykończenia.

Kuchnia na wymiar – do małych mieszkań i dużych domów

Opisywane rozwiązanie sprawdza się przy każdym metrażu pomieszczenia przeznaczonego do przygotowywania posiłków. Zakup mebli kuchennych na wymiar to świetny sposób np. na uzupełnienie przestrzeni w niewielkim wnętrzu. Możliwość wykonania wysokiej, sięgającej sufitu zabudowy o mniejszej niż standardowa głębokości, pozwoli zaoszczędzić znaczną część powierzchni użytkowej. Taki efekt trudno jest osiągnąć, decydując się na kuchnie klasyczne z oferty sklepów sieciowych. Ceny naszych wyrobów są ponadto konkurencyjne, co stanowi ich sporą zaletę na tle gotowych elementów wyposażenia wspomnianego pomieszczenia.

Przy większych metrażach dbamy o to, by wypełnić je w odpowiedni sposób – meble wykonujemy zgodnie z preferencjami zamawiającego, ale proponujemy też najlepsze dla danego domu czy mieszkania rozwiązania. Oferujemy kuchnie na wymiar w atrakcyjnych cenach. Nasze realizacje nawet w przypadku przestronnych wnętrz zapewniają maksymalną funkcjonalność, ergonomię i wygodę użytkowania. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy i okolic!

Każda wykonana przez nas nowoczesna kuchnia na wymiar przygotowywana jest z materiałów najwyższej jakości. Do wykończenia szafek stosujemy okucia, które zapewniają wiele tysięcy cykli otwierania bez konieczności wymiany tych elementów. Gwarantujemy zarazem ich przystępne ceny, przez co meble na zamówienie nawet przy szerokiej ich personalizacji są możliwe do nabycia przy niewielkim budżecie inwestora.

Pomiar

Precyzyjnie sprawdzamy wymiary pomieszczenia, by następnie dopasować do niego kuchnię na zamówienie. Proponujemy zarówno klasyczne meble wolnostojące, jak i te dostępne w zabudowach. Każde z rozwiązań jest idealnie dostosowane do konkretnego wnętrza.

Montaż

Oprócz realizacji procesu przygotowania opisywanych mebli zajmujemy się też pełnym montażem naszych kuchni na wymiar. Ceny takich usług są przystępne, a fachowa instalacja gwarantuje właściwe umieszczenie każdej szafki czy szuflady na swoim miejscu.

Materiały

Dbamy o to, by wykonane elementy wyposażenia wnętrz były solidne i trwałe. Produkujemy dopasowane do potrzeb meble kuchenne z najwyższej jakości materiałów oraz zabezpieczamy je dodatkowo m.in. przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Odświeżenie kuchni jest potrzebne niezwłocznie jak tylko poczujesz, że w obecnej kuchni nie jest tak jak tego potrzebujesz. Remont może zmienić aktualnie niefunkcjonalne, niedopasowane do twojego stylu życia pomieszczenie w bijące serce każdego domu. Na pewno zastanawialiście się czy nagłówek „ Kuchnia na wymiar czy kuchnia na wymiar” to nie błąd? Oczywiście, że nie, kuchnia na wymiar to kuchnia po pierwsze i to najważniejsze dostosowana do Was, do Waszych potrzeb. Dopiero na drugim miejscu, przez kuchnię na wymiar należy rozumieć kuchnię dopasowaną do uwarunkowań technicznych pomieszczenia. Urządzając poprzednia kuchnię patrzyłeś na nią z perspektywy co najmniej o 10 lat młodszej osoby, której potrzeby na tamten moment były zupełnie inne. W planowaniu kuchni na wymiar w wieku 25 czy 30 lat bierzesz pod uwagę inne potrzeby niż jak jesteś o 10 czy 15 lat starszy. Planowałeś kuchnie na wymiar, dopasowaną do Ciebie, do Twoich małych dzieci, do twoich upodobań, tak aby funkcjonalność kuchni na wymiar była dopasowana do Twojego stylu życia w tamtym okresie. Będąc młodym rodzicem na pewno brałeś pod uwagę, że w kuchni na wymiar musi znaleźć się miejsce na fotelik do karmienia, płyny i detergenty powinny być trzymane w zabezpieczonych szafkach, a kurki do gazu niedostępne dla maluchów. Byłeś singlem, nie zastanawiałeś się nad potrzebami przyszłej połówki, dzieci czy nie zamierzałeś całego dnia spędzać w kuchni i stołowałeś się na mieście. Nie potrzebowałeś wtedy w kuchni piekarnika do zabudowy wystarczyła Ci mikrofala. Nie potrzebowałeś półek na całą zastawę, wystarczyły Ci dwa talerze i dwa kubki (czysty i brudny :)). To była Twoja kuchnia na wymiar.

Planując więc remont kuchni powinieneś w pierwszej kolejności zastanowić się czego potrzebujesz w kuchni dla siebie, swoich bliskich czyli kuchni na wymiar, dopasowanej do Ciebie?

Czy w kuchni na wymiar potrzebujesz piekarnik, mikrofalę, jak duża powinna być lodówka, czy zamrażalnik ma być mały czy duży, czy potrzebujesz w kuchni miejsca na przetwory, wodę, napoje, czy zmywarka jest Ci potrzebna 60 czy 45? Czy lubicie światło ciepłe czy zimne czy potrzebujecie miejsce na ekspres do kawy czy duży stacjonarny robot kuchenny.

Ghost Group z kolei, jako dostawca indywidualnych rozwiązań dla Was przy tworzeniu kuchni na wymiar ustala i dopasowuje m.in. wysokość montażu piekarnika do wzrostu domowników, wysokość blatu czy górnej zabudowy. Zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego idealnym rozwiązaniem jest blat na wysokości 86 czy 92 cm. To 6 cm robi bardzo dużą różnicę przy użytkowaniu kuchni na co dzień.

Jak już ustaliliśmy jak dopasowana ma być kuchnia do Waszych potrzeb, sprawdzamy jak Wasze potrzeby możemy upakować w dostępnej przestrzeni. Czasami przy uwzględnieniu Waszych potrzeb i przy wykorzystaniu dostępnej przestrzeni możemy bez większych modyfikacji istniejącej sieci instalacji zbudować kuchnię na wymiar. Niejednokrotnie niestety przy tworzeniu kuchni na wymiar trzeba jednak dostosować istniejące instalacje do Waszych potrzeb, do Waszej kuchni na wymiar.

Nie trzeba bać się kucia i przekładania instalacji dlatego, że to wszystko zajmie stosunkowo mało czasu a pozwoli cieszyć się Wam kuchnią uszytą na wymiar przez długie lata. Ghost Group przy planowaniu kuchni na wymiar wykorzystuje całą dostępną przestrzeń bez stosowania zbędnych blend i wypełniaczy. Kuchnie na wymiar przygotowane przez Ghost Group nie pozostawiają niewykorzystanej przestrzeni. Zarówno do Was jak i do kuchni na wymiar podchodzimy indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych inwestorów jak i nie ma dwóch takich samych kuchni na wymiar od Ghost Group.

Jak ustalimy układ mebli, dobieramy akcesoria i materiały do wykonania kuchni na wymiar.

Niejednokrotnie decydując się na kuchnię na wymiar macie już jakieś pomysły co do wykończenia mebli. Macie ulubione kolory, lubicie mat lub połysk, styl nowoczesny czy np. styl angielski. Warto pooglądać czasopisma dekoratorskie i popatrzeć co nam się podoba, a co zdecydowanie nie.

Jeżeli nie jesteście zdecydowani co do konkretnych dekorów czy do konkretnego stylu, Ghost Group przyjdzie wam z pomocą, zaproponujemy kolory, układ dekorów, przygotujemy wizualizację kuchni na wymiar.

Współpracujemy z dostawcami wielu materiałów i akcesoriów do kuchni na wymiar, zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Przy produkcji mebli na wymiar korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oraz nowinek technicznych. Wasza kuchnia na wymiar będzie więc przygotowana na wymiar i będzie faktycznie kuchnią na wymiar:)

Dla kogo kuchnia na wymiar to idealne rozwiązanie?

Wielu inwestorów zastanawia się, dlaczego powinni wybrać kuchnię na wymiar. Atrakcyjne ceny są w tym wypadku jedną z wielu zalet, ale kluczowym atutem jest możliwość dopasowania mebli do własnych potrzeb. Systemy cargo, dodatkowe schowki, w tym także te znajdujące się w blacie, przygotowanie powierzchni roboczej z uwzględnieniem nietypowego zlewozmywaka – to tylko niektóre pomysły, które realizujemy.

W ten sposób produkujemy meble kuchenne o wysokiej funkcjonalności, które przeznaczone są też dla osób ceniących spójność wizualną przy wykończeniu pomieszczenia. Nawet przy nietuzinkowych aranżacjach zapewniamy najlepiej dostosowane do nich kuchnie na wymiar w Warszawie. Ceny za realizację projektów pozostają przystępne. Po więcej informacji na temat naszych produktów zachęcamy do kontaktu!

meble na wymiar - kucznie - warszawa
Skontaktuj się z nami!

Ghost Group

ul. Dzięcioła 5a
04-988 Warszawa
tel. +48 886 068 596
Email. mebleghost@gmail.com